Frantz er en norskutviklet teknologi for målrettet stillingsmarkedsføring. Teknologien sørger for at du som kandidat får presentert annonser som er relevante for deg. Ved å akseptere sporing fra oss, øker du sannsynligheten for at du mottar informasjon som er relevant for deg - og indirekte fjerner du støy i din netthverdag. Formålet med våre målinger er å gi våre kunder relevant informasjon om relevans og effekt av annonseringen.
Godta alle informasjonskapsler eller endre innstillinger?
Er du vår nye finansielle revisor? Vi søker etter både deg som er nyutdannet og deg som har erfaring fra arbeidsområdet finansiell revisjon. Vi har et arbeidsmiljø med høy trivsel og stort engasjement. Du må regne med noe reisevirksomhet.
Som medarbeider i Riksrevisjonen får du muligheten til å revidere store og små statlige virksomheter. Du vil bli del av et stort fagmiljø som ligger langt fremme når det gjelder å videreutvikle den finansielle revisjonen – og vi vil videre. Riksrevisjonen inngår i både nasjonale og internasjonale nettverk som gir våre medarbeidere muligheter for faglig og personlig utvikling både hjemme og ute.
Hvem ser vi etter? Vi ser etter deg med en interesse for regnskap og revisjon som har lyst til å bidra til at Riksrevisjonen leverer revisjon av høy faglig kvalitet og ønsker å bidra til forbedringer og videreutvikling av finansiell revisjon.
For kandidater med erfaring gjelder:
Vi ønsker også at du har:
Vitnemål og attester legges ved søknaden.
I tillegg til ved hovedkontoret i Oslo, er det også aktuelt med tilsetting ved regionkontorene (Kristiansand, Bergen, Trondheim, Bodø, Tromsø og Hamar).
Riksrevisjonen praktiserer et inkluderende arbeidsliv og følger opp regjeringens inkluderingsdugnad. Det betyr at vi ønsker velkommen kvalifiserte søkere med redusert funksjonsevne, ulik nasjonal eller etnisk bakgrunn og kandidater som av ulike årsaker ikke kan dokumentere en sammenhengende yrkeskarriere.
Om du ønsker å reservere deg fra oppføring på offentlig søkerliste, må du opplyse om og begrunne hvorfor i søknaden. Opplysninger kan bli offentliggjort selv om du har bedt om ikke å bli oppført på søkerlisten. Vi vil varsle deg hvis reservasjonen ikke kan imøtekommes, jf. lov om rett til innsyn i dokumenter i offentleg verksemd, § 25.
Riksrevisjonen skal bidra til at fellesskapets midler og verdier blir brukt og forvaltet slik Stortinget har bestemt. Dette gjør vi gjennom revisjon, kontroll og veiledning.
Riksrevisjonen skal være kompetent, uavhengig og objektiv. Høyt faglig nivå og tillit i samfunnet er viktig for oss. Internt legger vi vekt på lagånd, åpenhet og respekt for å oppnå gode resultater.
Vi har ca. 450 høyt kompetente medarbeidere ved hovedkontoret i Oslo og regionkontorene i Kristiansand, Bergen, Trondheim, Bodø, Tromsø og Hamar.
Les mer om oss på www.riksrevisjonen.no